Rzeczoznawca

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY Bolesławiec

Opiniowanie pojazdów po wypadkach w Unii Europejskiej

Rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT to doswiadczeni eksperci samochodowi, którzy oferują usługi eksperckie w zakresie techniki samochodowej i motoryzacji. Rzeczoznawcy MOTOEXPERT wszystkie usługi wykonywane na zlecenie osób indywidualnych lub firm wykonują z największą starannością, dokładnością i zaangażowaniem.

Regionalny partnerzy sieci MOTOEXPERT posiadają wiedzę nie tylko w dziedzinie związanej z awariami pojazdów samochodowych, ale także zajmują się od wielu lat niezależnych opiniowaniem szkód powypadkowych. Ponadto służą również pomocą techniczno-prawną dla poszkodowanych w wypadkach drogowych lub kolizjach samochodowych w Polsce i za granicą (Austria, Niemcy, Szwajcaria, Francja, Belgia, Polska, etc.).

Wycena szkód po wypadku za granicą

Rzeczoznawcy techniki samochodowej MOTOEXPERT wykonują także na indywidualne zlecenie Klientów powypadkowe opinie techniczne, diagnostykę uszkodzonych pojazdów, jak i wyceny szkód komunikacyjnych i kosztorysy napraw. Każda opinia i ekspertyza, jaką wydaje sieć MOTOEXPERT jest w pełni niezależna, obiektywna i zgodna z najnowszymi standardami europejskimi, obowiązującymi dla rzeczoznawców samochodowych.

Rzeczoznawcy MOTOEXPERT to niezależni i wykwalifikowani eksperci działający w kraju i za granicą. Sieć MOTOEXPERT może zatem pomóc Państwu w rozwiązaniu problemów związanych ze zdarzeniem drogowym i obiektywnie skalkulować wartość powstałej szkody oraz wydać kompleksową opinię techniczną, na podstawie której możliwe będzie otrzymanie przez poszkodowanego należnego mu odszkodowania powypadkowego.

Rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT – Wypadek w Niemczech – Wypadek w Austrii – Wypadki drogowe w Unii Europejskiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


dziewięć + = 12